wtorek, 10 kwietnia 2012

Kropek, czyli króik inny niż wszystkie!

Na króliki tildowe choruję od czasu kiedy  2 lata temu moja mama przytargała do domu dwa, przecudnej urody egzemplarze-  występowały tu już na fotce z Miesiem. Najpierw jednak nie przyszło mi do głowy, że mogę sama uszyć takie cudo, później- kiedy myśl taka zakiełkowała już  nieśmiało w mojej głowie- królików tych zrobiło się w koło tyle, że spasowałam. Mam awers jakiś do tego co popularne ( dlatego Miszko jest właśnie Mieszkiem;p). Jednak króliki z mojej głowy wyjść nie chciały. Postanowiłam- uszyję Księculowi na roczek królika! Innego niż wszystkie.  Jako, że tilda kojarzy mi się przede wszystkim jako dekoracja, postanowiłam zmodyfikować mojego królasa tak aby był idealną przytulanką- utulanką dla dziecka. Ma więc większą głowę, w ogóle jest nieco grubszy i posiada metki do ciumkania :) Postanowiłam, że metki na uszach będą charakterystyczną cechą moich królików ( takich  jeszcze nie widziałam).
I tak oto zaczęłam szyć Miesiowego przyjaciela, ale w międzyczasie mój mały Bidulek się pochorował, więc królik powstał już nie jako prezent urodzinowy a jako towarzysz w niedoli, chorobie. Ponadto ma moc uzdrawiającą ( już pisałam zdaje się, że jestem Czarownicą?:) )
 .

9 komentarzy:

 1. kochana czarownica z Ciebie ;)
  Ślicznie szyjesz ;)
  Królicio czadowy!

  OdpowiedzUsuń
 2. super królik!!! CUDO!!! Roma

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest przeuroczy! :)) Zdolna bestia z Ciebie :)) :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny!!! a patent z metkami świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny królik i w moje ulubione groszki. Uwielbiam zwłaszcza ten zielony :-) bardzo fajna tasiemka kolorowa, można wiedzieć gdzie nabyłaś?

  Pozdrawiam i zaraszam w wolnej chwili: www.wyspasnow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. już sam tytuł mnie przyciągnął a króliś boski!!!! tak trzymać kochana.

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczny Króliś. Maskot z przesłaniem, widać, ze szyty miłością :)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetny,śliczny, cudowny - gratuluje pomysłów

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczności tworzysz! Będę zaglądać systematycznie ;)

  OdpowiedzUsuń